Top Left Background
Bottom Right Background

Najnowsze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie. Ogłaszamy się także na wybranych portalach z pracą. Dodatkowe informacje o ofertach i warunkach pracy w Holandii uzyskasz telefonicznie lub odwiedzając nasze biura w Polsce.
Wystarczy, że aplikujesz do wybranej oferty pracy lub zgłosisz się do rekrutacji otwartej klikając w przycisk “Aplikuj”. Możesz też odwiedzić jedno z naszych biur. Będzie nam miło poznać Ciebie osobiście i porozmawiać o pracy za granicą.
Bardzo ważne jest posiadanie:
  • niezniszczonego, ważnego dowodu osobistego lub paszportu,
  • konta bankowego najlepiej w walucie euro,
  • numeru SoFi oraz adres zamieszkania w Polsce lub Holandii,
  • przyda się również prawo jazdy, referencje i certyfikaty.
Nie. Zależy nam na spotkaniu z każdą osobą zainteresowaną wyjazdem do pracy. Jednak gdy z pewnych przyczyn takie spotkanie jest niemożliwe, z kandydatami do pracy umawiamy się na rozmowę przez Skypa. Podczas rozmowy omówimy szczegóły związane z wyjazdem i rozpoczęciem pracy. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Oferujemy pracę w najczęściej spotykanych sektorach w Holandii:
  • logistycznym – zbieranie zamówień, obsługa wózków widłowych itp.,
  • produkcyjnym – sortowanie i pakowanie, obsługa maszyn,
  • technicznym – spawacze, monterzy
Okres pobytu dopasujemy do Twoich planów. Możesz pracować z nami kilka tygodni, albo kilka lat wszystko zależy od Ciebie.
Tak. Posiadamy oferty zatrudnienia na dłuższy okres (przede wszystkim specjalistyczne), jak również oferty pracy sezonowej. Idealne dla studentów, młodzieży kończącej szkołę czy osób chcących wyjechać dorobić.
Tak. Posiadamy aktualny certyfikat o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia – możesz go zobaczyć na naszej stronie w zakładce Certyfikaty. Oferujemy wyłącznie pracę legalną, a co za tym idzie nie pobieraliśmy i nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy.
Tak. Tylko osoby, które ukończyły 18 lat mogą wyjechać do pracy za pośrednictwem naszej firmy.
Tak. Pod warunkiem, że będziemy mieć oferty do których dopasujemy wasze kandydatury. Nie możemy zagwarantować Wam wspólnego miejsca pracy, jednak dołożymy wszelkich starań żebyście mieszkali razem.
Tak. Są to domki mieszkalne, 4- i 5-osobowe typu boongalow. Składają się z dwóch sypialni 2-osobowych, pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. Domki są dobrze wyposażone i wygodne, posiadają także pralnię. Dysponujemy również domami wolnostojącymi i hotelami pracowniczymi.
Tak. Nasi pracownicy mają pełną dowolność wyboru. Możesz skorzystać z mieszkania służbowego. Jeśli w trakcie pobytu zdecydujesz się na wynajem prywatnego mieszkania – wystarczy, że złożysz u nas dwutygodniowe wypowiedzenie zakwaterowania.
Tak. Pracownicy w Holandii podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu zdrowotnemu. Zapewnia ono między innymi: podstawową opiekę zdrowotną, leczenie szpitalne, środki opatrunkowe, koszty wypisywania recept i podstawowych leków itp. Okres oczekiwania na kartę ubezpieczeniową to ok. 4 tygodnie.
Nie. Wyżywienie jest we własnym zakresie.
Tak. Nasi pracownicy mają możliwość otrzymania stałego kontraktu (Vast contract).
Tak. W stałym kontrakcie jest zapis o gwarancji godzin.
Stawki godzinowe zależą od wielu czynników, m.in.: stanowiska, miejsca pracy, wieku pracownika.
Pieniądze wypłacane są tylko i wyłącznie na konto pracownika po przepracowanym tygodniu. Każdy pracownik otrzymuje pasek wypłat (Salaris), na którym są rozpisane wszystkie potrącenia i wypracowane godziny. Jest dostępny po zalogowaniu do platformy pracownika.
Wynagrodzenie wypłacane jest co tydzień; w każdy wtorek.
(Stawki obowiązujące od 1 stycznia 2022) Opłata za mieszkanie wynosi:
  • €115,10
Koszty ubezpieczenia €33,51 Wszystkie powyżej opisane opłaty są odliczane od tygodniowego wynagrodzenia.
Nie. Dojazd do pracy jest całkowicie darmowy samochodami służbowymi.
Tak. Wymagamy butów ochronnych typu Stal-Cap – S3 (ze wzmocnionymi czubami), które otrzymasz od nas. Jeśli wymogiem oferty będzie posiadanie innych ubrań roboczych poinformujemy Ciebie o tym podczas rekrutacji.
Tak. W miejscach zakwaterowania są polscy opiekunowie, którzy utrzymują stały kontakt z pracownikami. Ponadto każdy zakład pracy posiada własnego koordynatora, do którego możesz zwrócić się z pytaniami, dotyczącymi wykonywanej przez Ciebie pracy.
Tak. Organizujemy odpłatny transport do Holandii, który odbywa się za pośrednictwem zewnętrznych firm transportowych.
Tak. Jeśli masz własny sprawny samochód, jak najbardziej możesz jechać nim do Holandii.
Organizujemy bezpłatnie przejazd pracowników w obie strony – z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i odwrotnie. Do dyspozycji mamy samochody osobowe i busy. Samochodów służbowych nie można używać do celów prywatnych. W niektórych miejscach zakwaterowania wyjazdy do sklepów organizowane są kilka razy w tygodniu.
Sofinummer (BSN) to odpowiednik polskiego Numeru Identyfikacji Podatkowej (NIP). Nie wymagamy od Ciebie posiadania tego dokumentu. Po przyjeździe do Holandii nasi pracownicy pomogą Ci w jego uzyskaniu. Wyrobienie SoFi trwa do około 4 tygodni, a decyzję o jego nadaniu otrzymasz do rąk własnych.
Jaaropgaaf (Jaaropgave) to karta podatkowa, którą wystawia pracodawca (zakład, na którym pracuje kandydat) po zakończeniu roku podatkowego (odpowiednik polskiego PIT-11). Jaaropgaaf dostępny będzie na Twoim koncie pracowniczym na początku następnego roku.
Holenderski pracodawca lub urząd wypłacający świadczenie powinien wydać Ci dokument Jaaropgaaf / Jaaropgave po zakończeniu roku kalendarzowego, w którym wypłacano Ci wynagrodzenie lub świadczenie. Większość pracodawców i urzędów robi to w terminie do 31 Marca. Dlatego jeżeli nie otrzymasz holenderskiej karty podatkowej w terminie do 1 Kwietnia, zwróć się do pracodawcy lub urzędu o jej wydanie.
Układ Zbiorowy Pracy (CAO) dla Pracowników Tymczasowych 2021-2023 znajdziesz w linku poniżej: ->Układ Zbiorowy Pracy (CAO)<-

Open Notification Goto Top
Close Notification

Dane kontaktowe

+48 660 554 500
rekrutacja@timingjobs.pl
ul. Rynek 11a/1a
45-015 Opole

Najnowszy artykuł

Pozostałe wpisy