Szukasz pracy? Zadzwoń do nas +48 660 554 500.

Pracownik logistyczny

Praca na stanowisku pracownik logistyczny w centrum odzieżowym w firmie Bleckmann.

  • Miasto AMSTERDAM
  • Liczba godzin tygodniowo 4 - 40 Liczba godzin tygodniowo
  • Wynagrodzenie € 13,68 brutto na godzinę
  • Kategoria Logistyka
  • Rodzaj kontraktu

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Amsterdam

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • kompletowanie zamówień,
  • planowanie (uzupełnianie półek),
  • sortowanie, zabezpieczanie i liczenie produktów,
  • skanowanie produktów,
  • przygotowywanie zamówień do wysyłki,
  • kontrolowanie produktów pod kątem jakości.
Show moreShow less

Co oferujemy

  • wynagrodzenie: 13,68 €/brutto z godzinę
  • stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika
  • pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii
  • opieka koordynatora w Holandii.
  • ubezpieczenie Holland Zorg
  • wypłaty tygodniowe (wtorek) – przelewy na wskazane konto.
  • dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi.
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie logistyczne,
  • doświadczenie w pracy ze skanerem,
  • gotowość do pracy fizycznej.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kategorii B

O firmie

Bleckmann to lider na rynku logistycznym w branży modowej i lifestyle. Zakład zajmuje się odbiorem, magazynowaniem   i dostawą wiszących oraz pakowanych ubrań na całym świecie. Posiada 23 lokacje w Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Praca dla naszego klienta to praca w międzynarodowym, profesjonalnym zespole, składającym się z fachowych    i zaangażowanych osób.

Dodatkowe informacje

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV poprzez skorzystanie z
przycisku APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi
kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku twarzy w
postaci fotografii, podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach
rekrutacyjnych, przez firmę Timing Sp. z o.o., będącą administratorem moich danych
osobowych, do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych
przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom
użytkownikom, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i
Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
(Dz.Urz. UE L 119, s. 1).”
W zakładce Media wklejamy filmik, jeśli taki mamy.