Top Left Background
Bottom Right Background

Posiadamy wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia z numerem 470 wydany 20.04.2004r., dzięki któremu mogą być Państwo pewni, że współpracują z firmą legalną, rzetelną i profesjonalną.

Certyfikat Ministerstwa Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej wydany 20.04.2004r.

ABU

In Person jest także członkiem ABU oraz spełnia wymagania normy NEN 4400-1 Od 2007 roku nadawany jest wysokiej jakości, niezależny znak zaufania dla wszystkich firm zajmujących się pośrednictwem pracy – Stichting Normering Arbeid – SNA. Usługodawcy i (pod)wykonawcy z certyfikacją SNA, posiadając znak nadawany przez Stichting Normering Arbeid, potwierdzają między innymi, że ich administracja kadrowa jest prowadzona prawidłowo, że na czas odprowadzają wszystkie wymagane składki na ubezpieczenie społeczne i podatkowe, a ich pracownicy mają prawo do wykonywania pracy w Holandii. Mówiąc krótko, firmy zarejestrowane w Stichting Normering Arbeid, to godni zaufania partnerzy dla firm korzystających z usług pracowników tymczasowych. Przyznany certyfikat VCU zapewnia, że pracownicy In Person wykonują swoja pracę zawsze zgodnie z przepisami, w bezpieczny, niezagrażający zdrowiu sposób.

OKAP – Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy

Jesteśmy również członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy. Jego głównym celem jest ochrona praw pracowników zatrudnianych zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki przynależności do prestiżowych organizacji, sukcesywnie budujemy silną pozycję rynkową, a nawiązane, cenne kontakty umożliwiają ciągłe podnoszenie standardów naszych usług. Dzięki wspólnej wymianie doświadczeń i wiedzy, usługi świadczone przez firmy członkowskie charakteryzują się wysokim profesjonalizmem. Stowarzyszenie nieustannie dokłada starań, by jego członkowie nie tylko odznaczali się najwyższej jakości kompetencjami, ale też postępowali zgodnie ze standardami etyki. W tym celu został stworzony Kodeks Etyczny wiążący wszystkich członków OKAP.

Open Notification Goto Top
Close Notification

Dane kontaktowe

+48 660 554 500
rekrutacja@timingjobs.pl
ul. Rynek 11a/1a
45-015 Opole

Najnowszy artykuł

Pozostałe wpisy